روزمرگی های یک دانشجو

۴۴ مطلب در مهر ۱۳۹۷ ثبت شده است

♥️

دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۵ ق.ظ

گایز، اگر کامنتی را جواب نمی دهم، نه که بی اهمیت باشم یا ندیده باشم یا حوصله نداشته باشم، ایت استیکز این مای ماند  . فقط نمی خواهم با اموجی های قلبِ فراوانِ ناشی از جوابِ غیر قابلِ وصف در کلمات، خرابش کنم. تک تک حرف ها و جملات یادم هست.

پی اس یا همان پی نوشتِ فارسی (چرا که همین لحظه روح امین - که ادبیات می خواند - در من حلول کرد) : از نظر جسمی نمی توانم بخوابم و واقعا کاش می شد کلاس های فردا را نروم. حوصله ی مبانی جامعه را اصلا ندارم. اما فیزیولوژی را نمی شود غیبت کرد. آه. هوپ آیل گت بدِر. 

  • بلوط

بدون مصداق عرض می کنم

يكشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۷:۲۶ ب.ظ

خدایا من را ببخش ولی صدای خش دار مردانه بسیار جذاب است.


  • بلوط

2075

يكشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۴۰ ب.ظ
ناخن هایم یکی پس از دیگری می شکنند و من احساس می کنم دیگر با دستانم هیچ کاری نمی توانم بکنم. دیورز توی مدرسه انقدر هوا سرد بود که دستانم موقع نوشتن فریز شده بودند. البته سرمایش را اغراق کردم، من لباس گرم نپوشیده بودم. و شد آنچه شد و سرما خوردم. اگر یک لیوان آب لیمو عسل متجرک دیدید که راه می رود، منم. من. یکی از بچه هایمان انصراف داده و رفته دانشگاه آزاد. از روان شناسی تهران به پزشکی آزاد یزد. دارم فکر می کنم چقدر میرزد؟ اگر یک نفر سر کلاس روانشناسی دیدید که بی انگیزه است و با گوشی اش بازی می کند، قطع به یقین کنکور تجربی داده. انسانی ها برای صندلی های روان شناسی - یا رشته ی مورد علاقه شان - خون دل ها خورده اند. خون دل ها خورده اند. دیروز یک چیز اساسی را فهمیدم. اما چون الان نوشتمش و دیدم کلمات هیچ بویی از تواضع نداشتند، پاکشان کردم و به تعریف برای آدم های نزدیک زندگیم بسنده می کنم.
  • بلوط

2074

يكشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۰۴ ب.ظ

به ق.الف پیام دادم که اسمم را خط بزند و خلاص. خلاص. خلاص. احساس می کنم کار درستی کردم.

  • بلوط

بی عنوان

شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۰ ق.ظ
انتخاب عاقلانه، بدون دلبستگی اولیه، با دوست داشتن مداوم - اما نه شور عشق! - زندگی سازماندهی شده بر اساس هدف نهایی، بستر آرامش.
  • بلوط

غرغر

شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۲۱ ق.ظ

من وقتی پی امای گروه دانشکده رو می خونم : آوینا کیه؟ تو چرا هی پی ام فوروارد می کنی ؟ تو فازت چیه آهنگ بی کلام میفرستی برادر؟ مگه بزرگیان داریم تو کلاس؟ تو چرا حرف اونو تایید می کنی الله اکبر! هزار دفه نپرس برای ادبیات چیکار داریم! ای بابا برا چی اینو ادمین کردی؟ برا چی مطلب تکراری فوروارد می کنی؟ *از تلگرام بیرون می آید*

  • بلوط

2071

جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۴:۵۶ ب.ظ
برای دنبال شدن دنبال نفرمائید. نگارنده کم حوصله تر از آن است که تحمل ستاره های اضافی و استوری های اضافی داشته باشد. اکثر ما همینقدر بی حوصله ایم. یا حداقل چینش دورمان را انتخاب می کنیم.
  • بلوط

fair

جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۴:۵۲ ب.ظ
دیگر نه سام کافه می روم نه کافه روبرتو. آدم ها باید منصف باشند دیگر. یک زخم 19 هزار تومانی کنار قلبم دارم.
  • بلوط

چرت ها و پرت های محض بلوط

پنجشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۳ ق.ظ
برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید
  • بلوط

رفتن

سه شنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۷، ۰۳:۳۷ ب.ظ

الان که سر کلاس فارسی عمومیم ولی، دیروز که اومدم خونه و دنبال اسکن کارت ملی مامان می گشتم، فایل دیدم به اسم مرحوم محمد جواد. و گواهی فوت پدربزرگمو دیدم و صفحه ی شناسنامه شو. چقد زود یک سال داره میشه که جسمت توی این دنیا نیست. و اشک های جاری.

  • بلوط